doprava zadarmo

Vážení obchodní partneři, milovníci husích jater.

 

   Už několik desítek let na našem trhu chybí to, co jako malé milovaly naše babičky. Spoustu let nám chybí to, co se tu vždy jedlo a na čem si lidé pochutnávali staletí. To, co na našem trhu za rozumnou cenu chybí, jsou poctivá husí játra z tučných hus! Proto Vám představujeme naše chlazená či hluboko zmražená husí játra foie gras, kachní játra foie gras, či výrobky z nich.

   

Naše chlazená či hluboko zmražená husí játra (kachní játra) foie gras, ale i výrobky, Vám nabízíme za tu široko daleko nejlepší cenu na trhu.

 

Proč jsou naše játra levná:

    • nakupujeme ve velkém
    • stále sledujeme ceny u různých producentů
    • máme kontakty na všechny farmy v Maďarsku a nakupuje pouze tam, kde dostaneme to nejlepší za tu nejlepší cenu
    • nakupujme v období, když jsou husí játra nejlevnější
    • naše marže je minimální

 

Co jsou husí játra foie gras a odkud jsou:   

   Husí játra foie gras jsou ztučněla játra vodních ptáků, především hus a kachen, získaná překrmováním a omezením pohybu zvířete. Foie gras jsou právem považována za delikatesu. Naše hluboko zamražená husí játra foie gras, jsou dovezená z Maďarska, především z farem na jihovýchodě země, konkrétně z žup: Bacs-Kiskun, Csongrad, Bekes, Hajdu-Bihar. Maďarsko je jeden z největších producentů této lahůdky na světě. Objemem produkce je sice druhé za Francií (maďarské farmy vyprodukují přibližně 2000 tun ročně), ale co do kvality zcela srovnatelné.

 

K čemu jsou dobrá , co si z nich uvařit:

   Husí játra jsou výjímečnou delikatesou a dají se připravit jak ve studených, tak teplých variacích. Dají se péct, smažit, připravovat ve vodní lázni, dají se s nich dělat paštiky, teriny aj.

 

Průměrné nutriční hodnoty:

   Husí játra fois gras na 100g :

Energie 1933 kJ (462 kcal)

Sacharidy 4.67 g

Vláknina 0.0 g

Tuky 43.84 g

Protein 11.40 g

Tiamin (vit. B1) 0.088 mg (8%)

Riboflavin (vit. B2) 0,299 mg (25%)

Niacin (vit. B3) 2,51 mg (17%),

Sodný 697 mg (46%)

Podpora prodeje:

   Pokud se stanete naším obchodním partnerem, budeme podporovat prodej našich husích jater ve vašich podnicích či obchodech. Máme připravenou reklamní kampaň, kde s Vaším souhlasem, pokud budete chtít, se může objevit jméno Vaší firmy či obchodu. Bude to kampaň vedená na širší propagaci husích jater, na znovu objevení jejich výjímečné chuti. Doufáme, že reklama přinese zvýšený prodej husích jater, ale zároveň přivede i k Vám nové zákazníky, kteří si jistě nekoupí pouze husí játra ale i něco jiného z Vašeho sortimentu.